Konferencja ,,Biznes w Genach’’

17 września 2019 r. firma Blirt miała okazję uczestniczyć w Konferencji ,,Biznes w Genach’’ współorganizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Celem konferencji było przybliżenie Branży biotechnologicznej, jako stosunkowo nowej i obcej na rynku inwestorskim, analitykom i dziennikarzom zajmujących się tematyką finansową .

Spotkanie miało pokazać potencjał jaki posiadają Polskie spółki biotechnologiczne i wyzwania, którym muszą stawić czoła, a także wskazać główne bariery rozwoju tej branży.

Uczestnicy spotkania reprezentujący Polskie firmy biotechnologiczne zgodnie przyznali, iż Biotechnologia ma i będzie mieć coraz większy, pozytywny wpływ na nasze życie, a długofalowa polityka, budowa infrastruktury laboratoryjnej oraz inwestowanie w Polski kapitał intelektualny jest coraz ważniejszym elementem znacząco wpływającym na rozwój innowacyjności w Polsce.

Jaka jest zatem odpowiedź na postawione na koniec Konferencji pytanie : „Czy branża biotechnologiczna ma szansę stać się ulubieńcem inwestorów?”

 Gdy patrzymy na osiągnięcia naszych klientów tworzących w oparciu o nasze enzymy  nowe ekscytujące, a w przyszłości zmieniające być może życie milionów ludzi produkty to jesteśmy przekonani, że TAK.

Obecność i działalność firmy Blirt na światowym rynku pokazuje jednoznacznie, że rozwój biotechnologii może być nie tylko dalekim marzeniem, ale i niedaleką  rzeczywistością.

Czekamy na reedycję tej inspirującej konferencji.