Targi i konferencje

Phacilitate Leaders World & World Stem Cell Summit 2020, 21-24 styczeń 2020, Miami, USA

Phacilitate Leaders World & World Stem Cell Summit 2020 to wydarzenie, gdzie zgromadzi się cały ekosystem branży zaawansowanych terapii ze wszystkich zakątków świata. Phacilitate umożliwia specjalistom pozostawanie na bieżąco z zagadnieniami napędzającymi innowacje w dziedzinie nauk przyrodniczych, w którym obiecujące badania mogą przekształcić się w produkty zmieniające przyszłość medycyny. Tomasz Wrzesiński, dyrektor ds. Marketingu i … Czytaj dalej „Phacilitate Leaders World & World Stem Cell Summit 2020, 21-24 styczeń 2020, Miami, USA”

MEDICA, 18-21 listopada 2019, Düsseldorf, Niemcy

MEDICA 2019 to największe na świecie targi medyczne zrzeszające ponad 5 100 wystawców z 70 krajów w 17 halach. W Trakcie tegorocznego wydania organizatorzy targów obiecują zabrać uczestników w podróż do przyszłości technologii medycznej. Rozwój technologii w dziedzinie medycyny od zawsze znajduje się w centrum uwagi firmy Blirt S.A. Odzwierciedla to m.in. w przeszłości udział … Czytaj dalej „MEDICA, 18-21 listopada 2019, Düsseldorf, Niemcy”

Analytica Anacon India / India Lab Expo, 19-21 września 2019, Hyderabad

Międzynarodowe Targi  Technologii Laboratoryjnej, Biotechnologi i Diagnostyki. Analytica Anacon India i India Lab Expo to organizowany po jednym dachem największy pokaz technologii laboratoryjnych i biotechnologii w Indiach. Te międzynarodowe targi to również najważniejsze spotkanie branżowe w Indiach. Po niedawnym udziale w wystawienniczych targach Labvolution 2019 w Niemczech, przedstawiciele Blirt: Tomasz  i Krzysztof  udają się do … Czytaj dalej „Analytica Anacon India / India Lab Expo, 19-21 września 2019, Hyderabad”

Targi CPhI & P-MEC China, 18-20 czerwca 2019, Szanghaj

W Shanghai New International Expo Center odbędą się wiodące targi farmaceutyczne w Azji, CPhI i P-MEC China 2019 CPhI i P-MEC China 2019 to wydarzenie, którego nie można przegapić, zgromadzi ono około 70 000 specjalistów z ponad 120 krajów.   Blirt będzie jednym z gości na tym niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniu. Karolina i Dominik, nasi przedstawiciele, … Czytaj dalej „Targi CPhI & P-MEC China, 18-20 czerwca 2019, Szanghaj”

Konferencja Labvolution, 21-23 maja, Hanower, Niemcy

Labvolution, 21-23 May, Hanower, Niemcy Labvolution to jedne z najważniejszych międzynarodowych targów z dziedziny Life Science odbywające się co dwa lata w Hanowerze w Niemczech. Firma Blirt od roku 2013 wpisuje te targi do kalendarza, jako obowiązkowe spotkanie z rosnącą grupą odbiorców swoich produktów. Targi Labvolution to fantastyczne miejsce i czas na spotkanie z klientami … Czytaj dalej „Konferencja Labvolution, 21-23 maja, Hanower, Niemcy”

Konferencja BioKorea, 17-19 kwietnia, Seul, Korea Południowa

BIO KOREA to jedno z największych wydarzeń biotechnologicznych w KOREII. Już od 14 lat, to coroczne wydarzenie silnie zakorzenione w BIO-przemyśle skupia wokół siebie specjalistów z dziedziny Life Science. Nasi eksperci Tomasz Wrzesiński i Krzysztof Kur ruszaj kolejny raz na podbój Azji. Elastyczny model współpracy „Enzymes as you need”, dobrze znany i doceniany przez dotychczasowych … Czytaj dalej „Konferencja BioKorea, 17-19 kwietnia, Seul, Korea Południowa”

Konferencja BioProcess, 2-5 kwietnia, Wiedeń, Austria

2 – 5 Kwiecień 2019 Messe Wien Exhibition Congress Center, Wiedeń Austria BLIRT „Enzymes as you need” w WIEDNIU na BIS Tym razem Bioprocess Europe 2-5 Kwietnia, Austria Nauka + Technologia + Biznes = Optymalizacja Bioprocesu. Czy faktycznie połączenie tych 3 elementów to recepta na udoskonalenie procesów biotechnologicznych? Odpowiedzi na to pytanie będą szukać Tomasz … Czytaj dalej „Konferencja BioProcess, 2-5 kwietnia, Wiedeń, Austria”

Konferencja BioSpring Europa, 25-27 marca, Wiedeń, Austria

BLIRT „Enzymes as you need” TERAZ W WIEDNIU BioSpring Europa 25-27 marca Tegoroczne trzy dniowe wydarzenie zgromadzi decyzyjne osoby z dziedziny biotechnologii i farmacji. Dla firm współpracujących już z Blirt S.A. będzie to wyjątkowa okazja do spotkania naszego pełnego zespołu sprzedażowego w jednym miejscu. W tym roku zespołowi „Blirt enzymy”, który przedstawi nowe produkty z … Czytaj dalej „Konferencja BioSpring Europa, 25-27 marca, Wiedeń, Austria”

Konferencja Bio Asia International, 5-6 marca 2019, Tokio, Japonia.

Enzymy dopasowane do Twoich potrzeb. Coroczna międzynarodowa konferencja BIO Asia to ekskluzywne spersonalizowane forum partnerskie, które skupia amerykańskie i europejskie firmy opracowujące leki z azjatyckimi firmami biotechnologicznymi i farmaceutycznymi zainteresowanymi współpracą badawczą i umowami licencyjnymi. Konferencja zgromadzi ponad 430 delegatów z 29 krajów. W tym roku Tomasz Wrzesiński, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Blirt … Czytaj dalej „Konferencja Bio Asia International, 5-6 marca 2019, Tokio, Japonia.”