Bez kategorii

  Zestawy SNPsig do detekcji wariantów wirusa SARS-CoV-2 – Produkt wycofany

  W ostatnim czasie najwięcej obaw budzą trzy warianty koronawirusa tzw. brytyjski (B.1.1.7), afrykański (B.1.351) oraz brazylijski (P.1). Firma PrimerDesign opracowała 4 zestawy do genotypowania z serii SNPsig służące do detekcji nowych wariantów SARS-CoV-2. Zestawy są przeznaczone do użytku z otwartymi platformami qPCR, które umożliwiają odczyt na kanałach FAM, HEX oraz Cy5 (w przypadku używania kontroli wewnętrznej). Zestawy SNPsig SARS-CoV-2 VOC Identification Kits mogą być z powodzeniem wykorzystywane do monitorowania wymienionych powyżej mutacji, jednocześnie będąc tańszą i szybszą alternatywą dla techniki sekwencjonowania NGS.

  respiraScreen 2 real time RT-PCR Kit – Produkt wycofany

  Zestaw respiraScreen 2 real time RT-PCR Kit jest testem przesiewowym typu multiplex (5 plex real-time RT-PCR) do jednoczesnego wykrywania trzech różnych wirusów układu oddechowego w pobranym materiale klinicznym. Test umożliwia detekcję i równoczesne zróżnicowanie  w jednej reakcji: wirusa grypy typu A oraz wirusa grypy typu B od wirusa SARS-CoV-2.

  respiraSC2-FluA/B seqc – Produkt wycofany

  Zestaw respiraSC2-FluA/B seqc real time RT-PCR Kit jest testem jakościowym typu multiplex służącym do wykrywania i różnicowania: wirusa SARS-CoV-2, wirusa grypy A i wirusa grypy B z próbek biologicznych. Dodatkowo zestaw zawiera system 2 kontroli: IPC (Internal Process Control), która umożliwia wykrycie ewentualnej inhibicji reakcji oraz ISC (Internal System Control; SDHA), która pomaga zapobiegać uzyskiwaniu fałszywie ujemnych wyników powstałych na skutek nieprawidłowego pobrania lub transportu próbek.

  respiraSC2 multi RT-PCR Kit – Produkt wycofany

  Zestaw respiraSC2 multi RT-PCR Kit służy do wykrywania RNA koronawirusa SARS-CoV-2 wyizolowanego z próbek biologicznych metodą real-time RT-PCR. Zestaw zawiera specyficzne startery i sondy do amplifikacji materiału genetycznego wirusa i umożliwia detekcję: genu RdRP (kanał FAM), genu E (kanał ROX), genu S ( Kanał Cy5).

  Zestaw virellaSARS-CoV-2 mutant real time RT-PCR Kit – Produkt wycofany

  Zestaw virellaSARS-CoV-2 mutant real time RT-PCR Kit jest testem służącym do równoczesnego różnicowania nowych wariantów koronawirusa (SARS-CoV-2): B.1.1.7 (Wielka Brytania, UK), B.1.351 (Republika Południowej Afryki , ZA) i P.1 (Brasilia, BRA) z próbek biologicznych.

  Zestaw real time RT-PCR virellaSARS-CoV-2 seqc do detekcji SARS-CoV-2 – Produkt wycofany

  Zestaw virellaSARS-CoV-2 seqc real time RT-PCR to test przesiewowy do detekcji RNA nowego rodzaju koronawirusa SARS-CoV-2 oraz innych betakoronawirusów (np. MERS-CoV, SARS-CoV) pochodzących wyizolowanego z materiału biologicznego.
  G01128, G01128-96, G01128-384

  COVID-19 test 2019-nCoV

  Zestawy PCR genesig do detekcji Koronawirusa 2019-nCoV – Produkt wycofany

  BLIRT S.A. jako dystrybutor PrimerDesign oferuje Państwu 3 zestawy diagnostyczne real-time PCR do detekcji wyłącznie szczepu Sars-CoV-2:
  • Zestaw CE IVD nr kat. Z-Path-COVID-19-CE (96 reakcji), dedykowany do użycia w diagnostyce laboratoryjnej na terenie Europy.
  • Zestaw RUO, wersja advanced  nr kat. Z-Path-2019-nCoV (150 reakcji)
  • Zestaw RUO, wersja standard nr kat. Z-Path-2019-nCoV-std (150 reakcji)
  Zestaw Z-Path-COVID-19-CE IVD z dniem 07 kwietnia otrzymały akredytację WHO do użytku w czasie epidemii COVID-19.  Dokumentacja
  COVID-19, coronavirus, koronawirus, test koronawirus,
   

  PathFlow™ RSV Test Kit – kasetkowe testy antygenowe – Produkt wycofany

  Test PatFlow RSV to szybki test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania antygenu wirusa RSV w wymazach z nosogardzieli i aspiratach z nosa.

  PathFlow Flu A/B Combi – kasetkowe testy antygenowe – Produkt wycofany

  Test PatFlow Flu A/B Combi to szybki test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania antygenów wirusów grypy A i B w wymazach z nosogardzieli, gardła i aspiratach z nosa (m.in. A/H1N1, A/H3N2, A/H5N1).

  SARS-CoV-2 Confirm – detekcja RNA wirusów SARS-CoV w rekacji RT-qPCR – Produkt wycofany

  Produkt przeznaczony do wykrywania RNA nowego koronawirsa SARS-CoV-2 (COVID-19) za pomocą RT-qPCR, które wywołują nowy zespół ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV-2) W połączeniu z jednoetapowym uniweralnym dla reakcji RT-PCT master mixem ConviFlex™ RT-Taq Mix, ten system starterów oraz sond pozwala na jakościową detekcję nowego koronawirsa SARS-CoV-2 (COVID-19) w wizolowanych próbkach RNA. Produkt przeznaczony wyłącznie do celów badawczych.
  171, 171-02-1100, 171-02-0100

  CoV Screen – detekcja RNA wirusów SARS-CoV w rekacji RT-qPCR – Produkt wycofany

  Produkt przeznaczony do wykrywania RNA koronawirusów za pomocą RT-qPCR, które wywołują zespół ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV) W połączeniu z jednoetapowym uniweralnym dla reakcji RT-PCT master mixem ConviFlex™ RT-Taq Mix, ten system starterów oraz sond pozwala na jakościową detekcję koronawirusów w wizolowanych próbkach RNA. Produkt przeznaczony wyłącznie do celów badawczych.
  171, 171-01-1100, 171-01-0100

  ConviFlex RT-Taq Mix – liofilizowana jednoetapowa mieszanka enzymów do transkrypcji i amplifikacji RNA – Produkt wycofany

  Uniwersalny jednoetapowy mix dla reakcji RT-PCR Produkt przeznaczony wyłącznie do celów badawczych.
  192, 192-xxxx, 192-1025, 192-1100, 192-1250