Odczynniki do biologii molekularnej

  Inhibitor RNaz

  RIBOPROTECT Hu Inhibitor RNaz Lyo-Ready (RT35L)

  RIBOPROTECT Hu RNase Inhibitor Lyo-Ready jest odpornym termicznie inhibitorem RNazy w wersji bez glicerolu, przeznaczonym do liofilizacji. RIBOPROTECT Hu RNase Inhibitor Lyo-Ready jest doskonałym rozwiązaniem do tworzenia liofilizowanych mieszanin qPCR,  pozostaje wysoce aktywny po liofilizacji i jest kompatybilny z różnymi dodatkami. Skutecznie hamuje aktywność rybonukleaz takich jak RNaza A, RNaza B oraz RNaza C poprzez niekowalentne wiązanie w stosunku 1:1.
  RT35L, RT35L-020, RT35L-100

  Sars-CoV-2 IgG EIA – jakościowe oznaczenie przeciwicał IgG (manualne, ale również do wysokoprzepustowej ELISA)

  Mikropłytkowy test immunoenzymatyczny Sars-CoV-2 IgG EIA przeznaczony jest do jakościowego oznaczenie przeciwciał IgG (oznaczenie manualne, ale również do wysokoprzepustowej ELISA), które pojawiają się zwykle 14 dni od pierwotnej infekcji. Test przeznaczony jest do skriningu pacjentów, celem m.in. potwierdzenia infekcji u pacjentów bezobjawowych

  Szybki test kasetkowy COVID-19 IgG/IgM (surowica/osocze/krew)

  Szybki test kasetkowy COVID-19 IgG/IgM Rapid Casette (S/P/W/B) jest testem immunochromatograficznym do wykrywania przeciwciał anty-SARS-CoV-2 IgG i IgM w ludzkiej surowicy, osoczu lub krwi pełnej. Posiada certyfikację CE IVD.
  Test jest przeznaczony do użytku profesjonalnego i mogą być wykonane przez wykwalifikowany personel medyczny, jako pomoc w diagnozowaniu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym COVID-19.

  Wymazówki z medium transportowym dla wirusów, chlamydii, mykoplazm i ureaplazm

  Zestaw firmy Biocomma przeznaczony jest do pobierania, przechowywania i transportu materiału klinicznego (próbki wirusów m.in. grypy, chlamydii, mykoplazm czy ureaplazm).

  Genesig SARS-CoV-2 Winterplex (96 reakcji) CE IVD

  Multiplex qPCR SARS-CoV-2 Winterplex to test jakościowy przeznaczony do detekcji i różnicowania: wirusa grypy A, wirusa grypy B, wirusa RSV (A&B) oraz SARS-CoV-2 (gen ORF1ab i S)

  respiraScreen 1 real time RT-PCR Kit CE IVD

  Zestaw respiraScreen 1 real time RT-PCR Kit firmy Gerbion GmbH , jest testem jakościowym przeznaczonym do detekcji i różnicowania w badanych próbkach biologicznych (wymaz, plwocina): wirusa grypy A/B (Flu A/Flu B), wirusa RSV (RSV A/RSV B) oraz SARS-CoV-2. Dodatkowo zestaw zawiera kontrolę (Internal Process Control, IPC), służącą do detekcji potencjalnej inhibicji reakcji RT-PCR oraz poprawności procesu izolacji.
  G01129-96, G01129-384

  Clean Pathogen DNA & RNA Kit – izolacja RNA i DNA w oparciu o kulki magnetyczne

  Zestaw Clean Pathogen został zaprojektowany dla wysoko-przepustowej izolacji wysokiej jakości genomowego DNA gospodarza, DNA bakterii gram-dodatnich oraz gram-ujemnych, DNA zarodników grzybów, a także wirusowego DNA i RNA z tkanek, moczu, surowicy, i próbek kału.

  Protokół jest w pełni skalowany, a z uwagi na użycie technologii oczyszczania w oparciu o kulki magnetyczne CleanNA, poza ręcznym użyciem, może być zautomatyzowany przy użyciu stacji pipetujących (np. Dynamic Devices, Hamilton STAR™, Thermo KingFisher™ Flex, Applied Biosystems® MagMAX™, Qiagen BioSprint, i innych).

  CPT-DR0xxx, CPT-DR0096, CPT-DR0384

  MICRO SPIN columns (EM28C)

  Micro spin columns with silica resin with 2 ml receiving tubes used in EM28, EM29 and EM31 kits. Quantity: 50 pcs

  miRNA mini spin columns (EM12C)

  Mini spin columns with silica resin with 2 ml receiving tubes used in EM12 kit. Quantity: 50 pcs

  Total RNA mini spin columns (EM09.1C)

  Mini spin columns with silica resin with 2 ml receiving tubes used in EM09.1, EM11.1, EM15 kits. Quantity: 50 pcs

  Swab & Semen DNA mini spin columns (EM06C)

  Mini spin columns with silica resin with 2 ml receiving tubes used in EM06 kit. Quantity: 50 pcs

  Bacteria & Yeast DNA mini spin columns (EM02C)

  Mini spin columns with silica resin with 2 ml receiving tubes used in EM02, EM10 kits. Quantity: 50 pcs.