Rada Nadzorcza

W skład Rady Nadzorczej BLIRT S.A. na podstawie uchwał Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dniem 10 czerwca 2022 powołanych zostało 5 człownków: Bettina Moeckel, Felix Stamer, Ingo Hassert, Marcin Pietkiewicz oraz Philipp von Hugo.

Bettina Moeckel

Członek Rady Nadzorczej

O mnie


Pani Möckel uzyskała tytuł doktora biologii na Uniwersytecie Heinrich-Heine w Düsseldorfie w Niemczech oraz tytuł Executive MBA na WHU w Vallendar w Niemczech.
Dołączyła do QIAGEN w 2000 roku i pracowała w firmie na kilku stanowiskach kierowniczych. Jako Vice President Corporate Business Development, zarządza działaniami firmy w zakresie fuzji i przejęć.

Przed dołączeniem do QIAGEN, pracowała w dziale badań i rozwoju w firmie Degussa AG.

Ponadto Pani Möckel posiada doświadczenie w zarządzaniu produktami, zdobyte podczas pracy w firmie zajmującej się instrumentami analitycznymi i diagnostycznymi.

Jest również członkiem zarządu stowarzyszenia branżowego BioRiver w Niemczech.


Bettina Moeckel

Członek Rady Nadzorczej

Felix Stamer

Członek Rady Nadzorczej

O mnie


Dr Felix Stamer ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Münster w Niemczech, gdzie także uzyskał tytuł doktora nauk prawnych. Złożył egzamin adwokacki drugiego stopnia w Wyższym Sądzie Rejonowym w Düsseldorfie i został przyjęty do adwokatury w Düsseldorfie.
Do QIAGEN dołączył w 2021 r. jako Senior Director Legal Affairs EMEA.

Dr Stamer pracował wcześniej w CECONOMY AG, notowanej na giełdzie spółce holdingowej MediaMarktSaturn Retail Group, gdzie przez 4 lata pełnił coraz bardziej odpowiedzialne funkcje, m.in. jako Head of Group Legal M&A and Corporate Legal Affairs.

W latach 2008-2017 Dr Felix Stamer pracował jako adwokat w Luther Rechtsanwaltsgesellschaft GmbH.


Felix Stamer

Członek Rady Nadzorczej

Ingo Hassert

Członek Rady Nadzorczej

O mnie


Pan Hassert jest ekonomistą biznesu z tytułem Diplom-Kaufmann (Magister) Uniwersytetu w Kolonii. W 1996 roku zdał egzamin na doradcę podatkowego, a 3 lata później na audytora.
W latach 1992-2000 pracował w Dziale Audytu w firmie ARTHUR ANDERSEN Wirtschaftsprüfungs- und Steuerberatungsgesellschaft, jako Senior Audit Manager, czy też Lead Manager dla niemieckiej i europejskiej grupy Media & Entertainment oraz Biotec. Od 2001 r. Pan Hassert jest samozatrudnionym audytorem, doradcą
podatkowym oraz członkiem sieci organizacji zrzeszających audytorów, doradców podatkowych i adwokatów.
Ponadto od 2008 roku jest partnerem w TRANSFER PARTNERS GROUP (M&A, Corporate Finance & Strategy).
W 2011 roku został członkiem rady nadzorczej spółki publicznej MYHAMMER Holding AG, Berlin.
Od 2016 r. Pan Hassert jest publicznym audytorem niemieckiego programu obligacji zabezpieczonych oraz puli zabezpieczeń sektora hipotecznego Santander Consumer Bank AG w imieniu Bafin.
Uzyskał także tytuł Kontrolera pierwszego stopnia" w zakresie wykorzystania środków unijnych Komisji Europejskiej w imieniu Oberfinanzdirektion Karlsruhe.


Ingo Hassert

Członek Rady Nadzorczej

Marcin Pietkiewicz

Członek Rady Nadzorczej

O mnie


Pan Pietkiewicz uzyskał tytuł magistera prawa i administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

W latach 2003-2004 pracował w kancelarii Wasylkowski i Wspólnicy należącej do międzynarodowej sieci firm prawniczych współpracujących z Deloitte.

Od 2005 roku współpracuje z kancelarią Wardyński i Wspólnicy sp. k. w Warszawie.

Jako radca prawny specjalizuje się w prawie instytucji finansowych, rynków kapitałowych oraz w prawie korporacyjnym i gospodarczym. Doradzał wielu spółkom notowanym na GPW i instytucjom finansowym.


Marcin Pietkiewicz

Członek Rady Nadzorczej

Philipp von Hugo

Członek Rady Nadzorczej

O mnie


Dr Philipp von Hugo jest obywatelem Niemiec i posiada tytuł doktora prawa Uniwersytetu w Kolonii.
To doświadczony międzynarodowy prawnik, który obecnie pełni funkcję Vice President, Head of Global Legal Affairs and Compliance w QIAGEN N.V., spółce holdingowej z siedzibą w Holandii, która jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań Sample to Insight, umożliwiających klientom uzyskanie cennych informacji molekularnych z próbek zawierających elementy składowe życia.
W swojej pracy w QIAGEN, notowanej na giełdzie nowojorskiej i frankfurckiej, jest odpowiedzialny za program zgodności firmy, handlowe kwestie prawne, a także ład korporacyjny i ESG.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Brał udział w licznych fuzjach oraz transakcjach na rynkach kapitałowych, a także w prowadzeniu postępowań sądowych w sprawach gospodarczych w USA, Europie i innych krajach na całym świecie. Swoje doświadczenie zdobywał jako prawnik wewnętrzny w dwóch niemieckich spółkach oraz jako Head of Legal Affairs and Human Resources w Cardio AG.


Philipp von Hugo

Członek Rady Nadzorczej