Marian Popinigis

Prezes Zarządu

O mnie


Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Twórca sukcesu firmy Mercor SA - jednego z liderów europejskiego rynku biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, gdzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu w latach 1988-2008. Jeden z założycieli Spółki Biolab Sp. z o.o. (późniejszy BLIRT), Członek Zarządu i główny udziałowiec, a następnie główny akcjonariusz. Obecnie pełni także funkcję Członka Rady Nadzorczej Mercor SA., Przewodniczącego Rady Nadzorczej firmy Ambient-System Sp. z o.o., Członka Rady Nadzorczej Chillid Sp. z o.o., Prezesa Zarządu N50 Sp. z o.o. oraz Dyrektora N50 Cyprus Ltd. Ponadto jest wspólnikiem N50 Sp. z o.o., N50 Cyprus Ltd., Ambient - System Sp. z o.o. oraz Invenview Sp. z o.o.


Marian Popinigis

Prezes Zarządu

Krzysztof Kur

Wiceprezes Zarządu

O mnie


Doktor nauk chemicznych w dziedzinie biotechnologii, posiada szeroką wiedzę w zakresie biotechnologii i biologii molekularnej oraz duże doświadczenie w technikach inżynierii genetycznej. Od 2009 roku był związany z firmą DNA - Gdańsk, gdzie w latach 2009 - 2010 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Po połączeniu w 2010 roku spółki DNA - Gdańsk sp. z o.o. z Blirt Sp. z o.o. objął w BLIRT stanowisko Dyrektora Działu DNA-Gdańsk. Od września 2016 roku jako Dyrektor Zarządzający ds. Badań i Rozwoju w BLIRT S.A. Od listopada 2016 r. jest akcjonariuszem BLIRT S.A.


Krzysztof Kur

Wiceprezes Zarządu

Tomasz Wrzesiński

Wiceprezes Zarządu

O mnie


Dyrektor Zarządzający z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach z obszaru Life Science w Europie oraz Azji. Odpowiadał za rozwój biznesu farmaceutycznego firmy Merck i Merck-Serono w Polsce (1993-2005), Korei Południowej (2005-2007) i na Węgrzech (2007-2009). Jako Prezes i Dyrektor Zarządzający prowadził szereg innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych związanych z powstawaniem nowych produktów farmaceutycznych i systemów wspierania pacjenta włączając w to urządzenia medyczne. Związany z Blirt od 2017 roku jako Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu i Sprzedaży


Tomasz Wrzesiński

Wiceprezes Zarządu